מי אנחנו'Who Are We

image

מי אנחנו

חברת ריחנית בע"מ הוקמה בשנת 1993 ועוסקת בייצור ושיווק של ריחניות לסוגיהן.

קו המוצרים של החברה כולל ייצור ריחניות פלסטיק וקרטון ממותגות, לפרסום וקידום מכירות לרכב ולטלפון.

איכות מוצר גבוהה תוך שמירה על מחירים אטרקטיבים.

מה אנחנו עושים ?

אנחנו מייצרים ומשווקים ריחניות לשוק הקמעונאי ולשוק המוסדי.

התמחות בייצור ריחניות תלת מימדיות, וכן ייצור כמויות קטנות כמו גם גדולות. 

ניתן להזמין ריחנית לפרסום במגוון ריחות וצורות.

כל מוצרנו מיוצרים במפעלנו בישראל – כחול לבן.

 

.

מה לקוחותנו חושבים עלינו ?

"כשיצאנו לקמפיין פרסומי חדש, בחרנו בריחניות לרכב ממותגות. החלטנו ללכת עם חברת ריחנית בעיקר בגלל השרות המעולה, זכינו במוצר איכותי עם ריח שנשאר הרבה זמן.  אני ממליץ בחום בעיקר בגלל העמידה בזמנים והמחיר .  בברכה, שרון מלכיאל, מנכ"ל אנונה TV "

שוק גלובלי

חברתנו מוכרת כספק מורשה של משרד הבטחון, וכן מייצאת את מוצריה ללקוחות בחו"ל. בין לקוחותנו בעולם ניתן למצא את מותגי העל בתחום תעשיית הרכב, המזון וקידום מכירות. פתוחים לשיתופי פעולה עם מפיצים אזוריים בעולם.

איכות

אנו מקפידים על כל פרט ופרט בייצור הריחנית החל בחומר הגלם, תמציות ריח , אריזה איכותית הרמטית השומרת על חיי מדף ארוכים, וכלה בתליון פלסטי. קו המוצרים של החברה כולל ריחנית לפרסום וקידום מכירות לרכב ולטלפון.

מוצר כחול לבן

מוצר ישראלי כחול לבן. מיוצר בישראל במפעלנו שבאזור התעשייה חולון. ריחנית לפרסום היא המוצר המשתלם ביותר מבין מוצרי הפרסום,הצרכן הסופי נחשף אליה בכל יום, ברכב ובמשרד, ובעלות נמוכה מאד למפרסם.

גם לעסקים קטנים

אנו מציעים פתרונות קידום מכירות ומיתוג חברות גם לעסקים קטנים. נתינת מוצר פרסומי עם ערך- VALUE מקדם את הקשר בין הלקוח למוכר ומשפר את יחס ההמרה לקניה חוזרת. הלקוח זוכר את העיסקה וישמח לחזור שוב לבצע עסקאות נוספות בעתיד.