גימיקים לרכב

ריחנית תלת מימד

ריחנית תלת מימד

ייצור ריחנית מחומר פלסטי המאפשר לנו מוצר ריחני עם ערך מוסף - תלת מיימדי, מובלט, מחורץ, מחוספס, כך שמתקבל מוצר  בעל ערך מוסף ואז גם כשפג הריח עדיין המוצר אטרקטיבי ונשאר ברכב לאורך זמן

  • מסגרת ריחנית לתמונה
  • יד אדם
  • פקק לבקבוק (קוקה קולה)

 

בקבוקאר

מוצר חדש ופרקטי לשימוש בימי הקיץ החמים. בעזרת הבקבוקאר ניתן לקרר את בקבוק השתיה באמצעות המזגן שברכב.

  • מיועד לקירור השתייה במכונית על ידי המזגן
  • נתפס על תריס המזגן בקלות
  • שטח פרסום גדול, פונקציונלי לאורך זמן

 

car2
 

מה לקוחותנו חושבים עלינו ?

"כשיצאנו לקמפיין פרסומי חדש, בחרנו בריחניות לרכב ממותגות. החלטנו ללכת עם חברת ריחנית בעיקר בגלל השרות המעולה, זכינו במוצר איכותי עם ריח שנשאר הרבה זמן.  אני ממליץ בחום בעיקר בגלל העמידה בזמנים והמחיר .  בברכה, שרון מלכיאל, מנכ"ל אנונה TV "

שוק גלובלי

חברתנו מוכרת כספק מורשה של משרד הבטחון, וכן מייצאת את מוצריה ללקוחות בחו"ל. בין לקוחותנו בעולם ניתן למצא את מותגי העל בתחום תעשיית הרכב, המזון וקידום מכירות. פתוחים לשיתופי פעולה עם מפיצים אזוריים בעולם.

איכות

אנו מקפידים על כל פרט ופרט בייצור הריחנית החל בחומר הגלם, תמציות ריח , אריזה איכותית הרמטית השומרת על חיי מדף ארוכים, וכלה בתליון פלסטי. קו המוצרים של החברה כולל ריחנית לפרסום וקידום מכירות לרכב ולטלפון.

מוצר כחול לבן

מוצר ישראלי כחול לבן. מיוצר בישראל במפעלנו שבאזור התעשייה חולון. ריחנית לפרסום היא המוצר המשתלם ביותר מבין מוצרי הפרסום,הצרכן הסופי נחשף אליה בכל יום, ברכב ובמשרד, ובעלות נמוכה מאד למפרסם.

גם לעסקים קטנים

אנו מציעים פתרונות קידום מכירות ומיתוג חברות גם לעסקים קטנים. נתינת מוצר פרסומי עם ערך- VALUE מקדם את הקשר בין הלקוח למוכר ומשפר את יחס ההמרה לקניה חוזרת. הלקוח זוכר את העיסקה וישמח לחזור שוב לבצע עסקאות נוספות בעתיד.